שאלות ותשובות

ChipEx2018 הינו הארוע המרכזי של תעשיית השבבים הישראלית. ChipEx2018 דומה במתכונתו לכנסים המקצועיים הנערכים בחו"ל ותוכנן בהשתתפות ועדת היגוי המורכבת מנציגי החברות המובילות בשוק המיקרואלקטרוניקה הישראלי. ChipEx2018 הינו אירוע בינלאומי בו יקחו חלק אורחים רבים מרחבי העולם המגיעים לישראל במיוחד כדי להשתתף ב- ChipEx2018 כמרצים בכנס המקצועי או כמציגים בתערוכת הספקים של ChipEx2018.

מדוע נחוץ ארוע שכזה?
תעשיית המיקרואלקטרוניקה הישראלית היא האחת מהמתקדמות בעולם וכוללת את אחד מהריכוזים הגדולים של חברות העוסקות בתכנון שבבים. תעשיה זו כבר זכתה להכרה בינלאומית כאחת מהמתקדמות ביותר בפיתוח טכנולוגיות חדישות ויחודיות. למרות זאת, לא התקיימו בעבר בישראל כנסים ברמה בינלאומית וכל איש מקצוע שהיה מעונין להתעדכן בחידושים האחרונים או לשמע על התמודדות נאותה עם אתגרי התעשיה היה צריך להשתתף בכנסי התעשייה באירופה ובארה"ב.

ממה מורכב הארוע?
הארוע מורכב משלושה חלקים עיקריים:

כנס מקצועי - בו ירצו מיטב המומחים על אתגרי התעשיה והתמודדות עם הבעיות הטכנולוגיות המרכזיות בתעשיה

תערוכת ספקים - בה יוצגו החידושים והפיתוחים האחרונים לשימושם של החברות בתעשיה

אירוע מנכ"לים - בו ידונו בנושאים העסקיים והאסטרטגיים המעניינים את בכירי התעשיה (לפירוט נוסף מומלץ לעיין בפרופיל הכנס)

למי מיועד האירוע?
האירוע מיועד לכל העוסקים בתעשיית המיקרואלקטרוניקה בישראל כולל מהנדסים, מנהלי פיתוח, מנהלים בכירים ומנכ"לים של חברות ישראליות בתעשיית האלקטרוניקה, יצרני מערכות, חברות מהתעשיה הבטחונית, חברות Fabless ומרכזי תכנון של חברות רב לאומיות, יועצים ומומחים, משקיעי הון סיכון המעורבים בתעשייה, וכן לסטודנטים ומרצים לחשמל/אלקטרוניקה/מחשבים בפקולטות האוניברסיטאיות השונות.

מדוע כדאי להשתתף בכנס? 
השתתפות ב- ChipEx2018 תאפשר לך להתעדכן בחידושים האחרונים, לשמע הרצאות מקצועיות ממיטב המומחים ולפגוש במקום אחד ובאירוע אחד את כל הספקים המרכזיים בתעשיית המיקרואלקטרוניקה בישראל.

מי עומד מאחורי ChipEx2018?
ChipEx2018 ע"י מגזין TapeOut ואתר התעשיה Chiportal ומתכונתו זהה לכנסים המקצועיים הנערכים ברחבי העולם. הכנס נערך בשיתוף פעולה עם מכון היצוא ועם Gary Smith EDA - חברת המחקר המובילה בשוק השבבים העולמי.

 

כיצד נבחרים המרצים בכנס המקצועי?
לקראת הכנס המקצועי של ChipEx2018 מופץ 'קול קורא' בו מפורטים הנושאים העיקריים בהם יעסוק הכנס והכללים לבחירת המרצים. כל אדם כולל עובדים המייצגים חברות בתעשיה, יועצים מקצועים/עצמאים, מרצים באקדמיה או סטודנטים רשאי להגיש הצעה להרצאה בכנס. כנהוג בכנסים המקצועיים בחו"ל ישנה ועדה מקצועית (TPC ) שתפקידה לבחון ולאשר את ההצעות להרצאות שמוגשות לכנס.

 

מתי והיכן מתקיים ChipEx2017?
ChipEx2018 ייערך ב-1 במאי, 2018 במרכז הכנסים של מרכז הירידים והקונגרסים, תל-אביב.


 

עבור לתוכן העמוד