שאלות ותשובות

ChipEx2020 הינו האירוע המרכזי של תעשיית השבבים הישראלית. ChipEx2020 דומה במתכונתו לכנסים המקצועיים הנערכים בחו"ל ותוכנן בהשתתפות ועדת היגוי המורכבת מנציגי החברות המובילות בשוק המיקרואלקטרוניקה הישראלי. ChipEx2020 הינו אירוע בינלאומי בו יקחו חלק אורחים רבים מרחבי העולם המגיעים לישראל במיוחד כדי להשתתף ב- ChipEx2020 כמרצים בכנס המקצועי או כמציגים בתערוכת הספקים של ChipEx2020.

מדוע נחוץ אירוע שכזה?
תעשיית המיקרואלקטרוניקה הישראלית היא האחת מהמתקדמות בעולם וכוללת את אחד מהריכוזים הגדולים של חברות העוסקות בתכנון שבבים. תעשייה זו כבר זכתה להכרה בינלאומית כאחת מהמתקדמות ביותר בפיתוח טכנולוגיות חדישות ויחודיות. למרות זאת, לא התקיימו בעבר בישראל כנסים ברמה בינלאומית וכל איש מקצוע שהיה מעונין להתעדכן בחידושים האחרונים או לשמע על התמודדות נאותה עם אתגרי התעשייה היה צריך להשתתף בכנסי התעשייה באירופה ובארה"ב.

ממה מורכב האירוע?
האירוע מורכב משלושה חלקים עיקריים:

כנס מקצועי - בו ירצו מיטב המומחים על אתגרי התעשיה והתמודדות עם הבעיות הטכנולוגיות המרכזיות בתעשייה

תערוכת ספקים - בה יוצגו החידושים והפיתוחים האחרונים לשימושם של החברות בתעשייה

אירוע מנכ"לים - בו ידונו בנושאים העסקיים והאסטרטגיים המעניינים את בכירי התעשייה (לפירוט נוסף מומלץ לעיין בפרופיל הכנס)

למי מיועד האירוע?
האירוע מיועד לכל העוסקים בתעשיית המיקרואלקטרוניקה בישראל כולל מהנדסים, מנהלי פיתוח, מנהלים בכירים ומנכ"לים של חברות ישראליות בתעשיית האלקטרוניקה, יצרני מערכות, חברות מהתעשיה הבטחונית, חברות Fabless ומרכזי תכנון של חברות רב לאומיות, יועצים ומומחים, משקיעי הון סיכון המעורבים בתעשייה, וכן לסטודנטים ומרצים לחשמל/אלקטרוניקה/מחשבים בפקולטות האוניברסיטאיות השונות.

מדוע כדאי להשתתף בכנס? 
השתתפות ב- ChipEx2020 תאפשר לך להתעדכן בחידושים האחרונים, לשמוע הרצאות מקצועיות ממיטב המומחים ולפגוש במקום אחד ובאירוע אחד את כל הספקים המרכזיים בתעשיית המיקרואלקטרוניקה בישראל.

מי עומד מאחורי ChipEx2020?
ChipEx2020 מופק ע"י חברת איי אס ג'י בע"מ בשיתוף פעולה בין-לאומי עם SIA - איגוד חברות השבבים בארה"ב ואיגוד Semi הבינלאומי.

 

כיצד נבחרים המרצים בכנס המקצועי?
לקראת הכנס המקצועי של ChipEx2020 מופץ 'קול קורא' בו מפורטים הנושאים העיקריים בהם יעסוק הכנס והכללים לבחירת המרצים. כל אדם כולל עובדים המייצגים חברות בתעשייה, יועצים מקצועיים/עצמאים, מרצים באקדמיה או סטודנטים רשאי להגיש הצעה להרצאה בכנס. כנהוג בכנסים המקצועיים בחו"ל ישנה ועדה מקצועית (TPC) שתפקידה לבחון ולאשר את ההצעות להרצאות שמוגשות לכנס.

 

מתי והיכן מתקיים ChipEx2020?
ChipEx2020 ייערך ב-11 במאי, 2020 במרכז הכנסים של מרכז הירידים והקונגרסים, תל-אביב.


 

עבור לתוכן העמוד